Індивідуальні теплові пункти

Встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) – це чудова можливість облаштувати будівлю якісною, безпечною та економною системою теплопостачання. В залежності від обраної моделі обладнання здатне забезпечити будинок гарячою водою, вентиляцією та теплоенергією.


Індивідуальний тепловий пункт: призначення

Для якісного функціонування ІТП потрібно під’єднати до систем тепло-, водо- та електропостачання. За допомогою цього складного обладнання стає можливим покращити житлові умови в будівлі.

Основними перевагами, які забезпечує тепловий пункт (індивідуальний) є:

  • рівномірна подача теплоенергії в кількості, котра необхідна для якісного забезпечення комфортної температури в залежності від кліматичних умов;
  • автоматичне регулювання рівня подачі гарячої води та тепла;
  • приладовий контроль спожитих енергоресурсів;
  • захист систем від аварійних ситуацій через надмірне постачання теплоенергії;
  • економія витрат теплоресурсів та гарячої води.

Телефонуйте з любих питань: (032) 243-69-32, (067) 672-56-24

 

Монтаж індивідуальних теплових пунктів: не варто виконувати самостійно

Установка ІТП має дуже високий рівень складності. Тому не варто намагатися виконувати монтажні роботи самостійно. Неправильне під’єднання обладнання може створити небезпечну аварійну ситуацію, котра поставить під загрозу здоров’я або навіть життя мешканців будинку.


Установка індивідуальних теплових пунктів: довіряйте справу професіоналам

Якісне функціонування ІТП-обладнання можливе лише за умов правильного підключення до комунікаційних систем. Щоб уникнути неприємностей у роботі теплопункту, варто скористатись послугами кваліфікованих майстрів, котрі:

  • досконало знають технологію встановлення ІТП та неухильно дотримуються послідовності під’єднання;
  • мають в наявності професійні інструменти, за допомогою яких можна якісно та безпечно встановити індивідуальний тепловий пункт;
  • забезпечують гарантійне обслуговування встановленого обладнання.

Щоб бути впевненими в тому, що тепловий пункт (індивідуальний) встановлено на належному рівні, монтаж системи варто довірити професіоналам.


Монтаж індивідуальних теплових пунктів: наші переваги

Бажаєте якісно та максимально швидко провести встановлення індивідуального теплового пункту? Зверніться до майстрів компанії «Термоком». Ми працюємо в сфері монтажу та обслуговування теплових систем з 2002 року і досконало знаємо, як забезпечити належне функціонування теплового обладнання.

Однією з найбільших переваг нашої компанії є вартість робіт, котра доступна для споживачів. Ми завжди раді вам допомогти!