Монтаж систем опалення пташників

Компанія Термоком має значний досвід у сфері проектування, монтажу та експуатації систем опалення об’єктів сільськогосподарського сектору, а зокрема птахівництва та тваринництва. Основним принципом для нас у цьому напрямку є структурний підхід, що передбачає формування технічного завдання індивідуально для кожного об’єкту, підбір відповідного обладнання та проектування і монтаж системи яка в свою чергу в кінцевому результаті забезпечить відповідні технологічні параметри та показники.
 
Виходячи з власного досвіду – найважливійшим аспектом у цій галузі є вибір палива, адже його вартість безпосередньо впливає на формування ціни готової продукції і як наслідок конкурентноспроможності підприємства та кількості отриманого прибутку. На сьогоднішній день ми спостерігаємо тенденцію до переобладнання існуючих систем опалення на традиційному паливі (природньому газі) на альтернативні такі як: дрова, щепа, палети, брикети, рідке паливо а також різноманітні подріблені суміші відходів сільськогосподарського та аграрного сектору. Основною перевагою альтернативних видів палива є їх доступність та відносно низька вартість. Завданням нашої компані є створити систему яка максимально ефективно буде використовувати паливо що його обрав для себе наш замовник.Телефонуйте з любих питань чи встановлення опалення: (032) 243-69-32, (067) 672-56-24

 
Спалити паливо та ефективно видобути з нього енергію – це тільки половина справи. Наступним етапом є енергоощодне транспортування та ефективне використання добутої енергії. В цьому аспекті кожний об’єкт вимагає індивідуального підходу адже щоб забезпечити ефективне використання енергії необхідно врахувати усі параметри що впливають на це, до прикладу такі як конструктивні характеристики будівель, кількість та тривалість циклів провітрювання на різних етапах та стадіях виробництва, гідравлічні характеристики магістралей трубопроводів та теплотрас, погодні умови та ін. Завданням нашої компанії на цьому етапі є проведення комплексного дослідження та розрахунку усіх параметрів, на основі яких буде запроектовано та облаштовано внутрішню систему опалення, яка забезпечить максимально ефективне та енергоощадне використання ресурсів при досягненні усіх технологічних параметрів, що задіяні в процесі виробництва. Відповідність параметрам технологічного процесу таким як: температура, вологість, кількість кисню та кількість шкідливих газів, усе це безпосередньо впливає на кількісні та якісні показники готової продукції.
 
Системи автоматизації та контролю технологічних процесів у комплексі з правильно підібраним вентиляційним обладнанням забезпечать рівномірний розподіл тепла та позбавлять приміщення вологих ти холодних зон.